Tutvustus

Mis tagab inimeste julguse naeratada?

Selleks on naeratus, mida ehivad ilusad hambad. Hammaste olukord määrab meie enesekindluse, meie toitumise ja üldise heaolu. Kuidas aga oma hammaste eest vääriliselt hoolt kanda? Siinkohal saame meie oma teadmiste ja oskustega Teie suu tervise osas abiks olla.
Virudent Hambaravi on Rakvere südalinnas asuv hambaravikeskus, mis on välja kasvanud Sõmeru Hambaravi OÜ laienemisest. Kuna teame kuivõrd tähtis on saada kvaliteetset teenust kodukoha lähedal, siis osutame teenust lisaks Rakverele ka Sõmerul, Tapal ja Vinnis.

Ravi kvaliteedis püüdleme Eesti parimate hambaravikeskuste hulka nii ennast pidevalt täiendava ravipersonali teadmiste ja oskuste, ravitehnoloogia ning -materjalide kui ka teeninduse poolest.

Teenuste valiku laiendamisega tahame rahuldada ka nende klientide vajadusi, kes seni olid sunnitud ravi otsima väljaspool Lääne-Virumaad. Peame oluliseks kaasaegsesse ravitehnoloogiasse investeerimist, uusimate ravimeetodite valdamist ja üha uuenevate ravivahendite tundmist. Meie arstide kasutuses on hambamikroskoop, mis on eriti oluline just juureravi õnnestumise seisukohast.

Soetasime kabinettidesse Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programmi abil digitaalse panoraamröntgenseadme ja digitaalsed intraoraalsed röntgenseadmed. Digitaalsete röntgenülesvõtete abil on diagnostika kiirem ja täpsem ning kiirgusdoosid väga väikesed.

Parima ravitulemuse saavutamiseks teeme koostööd teiste kliinikute, kolleegide  ja hambalaboritega Eestis, Lätis ja Leedus.
Oleme loonud kõik eeldused selleks, et hambaarsti külastuse ajal tunneksid end võimalikult mugavalt ja turvaliselt.
Meeldivate kohtumisteni!