Järelmaks

Raviteenuse eest saab maksta ka Liisi järelmaksu või MediCredit terviselaenuga.

Liisi järelmaks

Koostöös Liisi-ga pakume järelmaksu meie klientidele. Lepingu sõlmime kohapeal ning järelmaksuga saab osta kõiki meie teenuseid.

Kui soovid teada, millises summas saad hambaravi teenuse tasumiseks Liisi järelmaksu kasutada, esita limiiditaotlus Holm Bank AS iseteeninduses. Eeltaotletud limiidi piires saad 60 päeva jooksul hambaravi kliinikus mugavalt järelmaksuga lepingu sõlmida ilma uut taotlust esitamata.

LIISI järelmaksu tingimused:
– Liisi järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalise elamisloaga inimesed
– Lepingu kestus kuni 120 kuud
– Järelmaksu intress 9,9%
– Lepingutasu 2% teenuse maksumusest

NB! Teenusepakkujaks on Holm Bank AS. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 23,34% järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 850 €, lepingu periood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 9,9% laenusummalt aastas, lepingutasu 2% laepingu maksumuselt, krediidisumma 850 €, maksete kogusumma 951,15 € ja tagasimaksete summa 951,15 €.

 

MediCredit terviselaen

Virudent hambakliinik pakub koostöös MediCredit OÜ-ga head võimalust tasuda protseduuride eest osadena ja seda soodsatel tingimustel.

 

Miks kasutada MediCredit terviselaenu

  • Laenu summa 50 kuni 6000 euroni
  • Esmane sissemakse 0 eurot
  • Lepingutasu 0 eurot
  • Igakuine haldustasu 0 eurot
  • Soodne intress
  • Intressi arvutatakse laenujäägilt!
  • Laenu võid tagasi maksta endale sobiva perioodi jooksul – 3 kuust kuni 4 aastani
  • Muude summade ja perioodide osas konsulteerida meie spetsialistiga.

MediCredit OÜ poolt väljastatav laen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda oma rahalised võimalused ning periood, mille jooksul on võimalik laen tagastada. Mõelge oma otsus hoolikalt läbi, tutvuge tingimustega ja vajadusel pidage nõu meie spetsialistidega, kes leiavad Teile sobiva lahenduse. Näiteks 1200 euro laenamisel 48 kuuks on intress 13,51% aastas laenujäägilt, sissemakse 0%, lepingutasu 0 eurot, maksete kogusumma 1560 eurot, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena 32,50 eurot kuus. Aastane krediidi kulukuse määr on 14,4%.

 

 

Scroll to Top