Broneeri aeg internetis

NB! Alla 19-aastaste ravikindlustatud laste hambaravi visiite saab broneerida AINULT telefoni teel. 

Broneerimissüsteemis ei ole võimalik broneerida visiidiaega kõikidele teenustele ja kellaaegadele. Juhul, kui te ei leia omale sobivat teenust või aega palun võtke ühendust meie klienditeenindusega telefonil (+372) 324 4449 või e-maili teel info@virudent.ee

Visiidiaja broneerimisega nõustute meie isikuandmete töötlemise privaatsuspoliitika ja hambaraviteenuse osutamise üldtingimustega.

Broneering kinnitatud

Broneeringu järgselt saate kinnituskirja sisestatud e-mailile. Veenduge, et kinnituskiri on tulnud (võib tulla ka rämpsposti). Kinnituskirja puudumisel võtke ühendust kliinikuga, et veenduda broneeringu olemasolus.

Eesnimi Perekonnanimi Isikukood
E-mail Telefon Märkused/pöördumise põhjus
Broneering tühistatud
Tühistamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti.

Visiidile mitteilmumise või vähem kui 24 tundi etteteatamise eest on Tervishoiuteenuse osutajal õigus nõuda kompensatsiooni kliiniku kulude katteks vastavalt hetkel kehtivale hinnakirjale.

Tingimused

Need tingimused, mida võidakse aeg-ajalt parandada, kehtivad kõikidele meie teenustele, mida pakutakse otse või kaudselt (partnerite kaudu) meie veebisaidi, mobiiliseadmete, e-posti või telefoni kaudu. Kui te vaatate, lehitsete või kasutate meie (mobiilset) veebisaiti või teisi meie pakutavaid rakendusi ükskõik millise platvormi kaudu (nüüdsest viidatakse kõikidele võimalustele sõnaga “veebisait”) ja/või teete broneeringu meie kaudu, siis te kinnitate, et olete lugenud, aru saanud ja nõustunud alljärgnevate tingimustega (k.a privaatsust puudutavate reeglitega).

Need leheküljed, nende sisu ja infrastruktuur ning nendel lehekülgedel ja veebisaidil pakutav internetipõhine teenuste ja toodete broneerimise süsteem kuuluvad ettevõttele Connected, kes seda süsteemi haldab ja pakub. Pakutavad teenused on vaid personaalseks kasutamiseks ning kasutamisel kehtivad alljärgnevad tingimused.

Mõisted

“Connected”, “me”, “meie” või “meid” tähendab Connected OÜ-d, mis on Eesti Vabariigi seadustele alluv osaühing. Selle registreeritud aadress on Lõime 19-422, Tallinn 10413.

“Platvorm” tähendab (mobiilset) veebisaiti ja rakendust, milles on teenus saadavaks tehtud ning mida omab, kontrollib, haldab, peab üleval ja/või majutab Connected.

“Teenus” tähendab vahendatud broneeringut, broneeringu alusel maksete vastuvõtmist.

“Teenusepakkuja” tähendab tervishoiu- ja/või heaoluteenuse pakkujat (nt kliinik, spaa),

1. Pakutavate teenuste ulatus

Platvormi kaudu pakuvad Connected ja selle jaotuspartnerid internetipõhist platvormi, mille kaudu saavad teenusepakkujad reklaamida oma tooteid ja teenuseid broneeringute saamiseks ning platvormi kaudu saavad selle külastajad teha selliseid broneeringuid (st see on broneeringuteenus). Connected`i kaudu broneeringut tehes astute te otsesesse (juriidiliselt siduvasse) lepingulisse suhtesse teenusepakkujaga, kellega teete broneeringu või kellelt ostate toodet või teenust (kui kohaldatav). Broneeringu tegemise hetkest alates oleme me vaid vahendajaks teie ja teenusepakkuja vahel. Me saadame teie broneeringu andmed vastava(te)le teenusepakkuja(te)le ning me esitame teile teenusepakkuja nimel arve ja saadame teile seda kinnitava e-kirja ja teenusepakkuja jaoks seda kinnitava teate.

Teenuseid pakkudes avalikustame me infot, mis põhineb teenusepakkujatelt saadud teabel. Sellest tulenevalt on teenusepakkujatel ligipääs ekstranetile, mille kaudu uuendavad nad hindu, saadavust ja muud teavet, mis on nähtaval meie platvormil. Kuigi me kasutame oma oskusi ja hoolt oma teenuse pakkumisel, ei saa me kinnitada ega garanteerida kõigi andmete õigsust, täpsust ja täielikkust. Lisaks ei ole me vastutavad valeandmete (väliste ja kirjapilti puudutavate vigade), häirete (tulenevalt ajutistest ja/või osalistest riketest, parandustest, uuendus- või hooldustöödest meie platvormil või muudest asjaoludest), informatsiooni mitteedastamise ning ebatäpse, eksitava või vale informatsiooni eest. Kõik teenusepakkujad on igal ajal vastutavad meie platvormil nähtava teabe täpsuse, täielikkuse ja õigsuse eest (see hõlmab ka kirjeldusi, hindu a saadavust).

2. Hinnad

Kõik teenuste hinnad on teenus(t)e ja/või kaupade kohta ja sisaldavad käibemaksu, kui see on seadusega ette nähtud ning kõiki teisi makse (võivad vastavalt nendele maksudele muutuda) välja arvatud juhul, kui see on teisiti meie platvormil kirjas. Kohale mitteilmumise või tühistamise korral on teenusepakkujal õigus võtta kohaldatavaid makse.

Mõnikord on meie platvormil saadaval tavapärasest odavamad hinnad mingi kindla teenuse või toote jaoks. Need teenusepakkujate poolt pakutavad hinnad võivad olla aga seotud kindlate piirangute või tingimustega (nt neid ei ole võimalik tühistada või nende eest saada raha tagasi). Palun kontrollige enne broneeringu tegemist selliste tingimuste leidmiseks põhjalikult vastava toote, teenuse või broneeringu tingimusi.

Ilmselged eksimused ja vead (sh kirjavead) ei ole siduvad.

3. Privaatsus ja küpsised

Connected austab teie privaatsust. Palun vaadake meie privaatsust ja küpsiseid puudutavat informatsiooni.

4. Tasuta

Teenusepakkujad maksavad Connected`ile agenditasu (mis on väike protsent teenuse või toote hinnast.

5. Krediitkaart või pangaülekanne

Mõningate toodete ja teenuste puhul vahendab Connected (läbi kolmanda osapoole maksetöötlejate) vastava toote või teenuse eest maksmist (täpsemalt on see maksevahendusteenus) teenusepakkujale või selle nimel (Connected ei ole kunagi müüja). Makse tehakse turvaliselt teie krediit-/deebetkaardilt või pangakontolt teenusepakkuja pangakontole läbi kolmanda osapoole, milleks on makse vahendaja. Mis tahes meie poolt või nimel vahendatud makse, mis kantakse teenusepakkujale, on igal juhul (osa)makse teie toote või teenuse broneeringu lõpparvest. Tegemist on (osaliselt) maksmata summaga, mida tuleb maksta ning te ei saa selliseid makstud summasid tagasi küsida.

Palun pange tähele, et mõningate eripakkumiste või kindlate (tagasimaksevõimaluseta) hindade korral võivad teenusepakkujad küsida, et makse teostataks enne saabumist pangaülekandega (kui võimalik) või krediitkaardiga ning sellisel juhul võidakse pärast broneeringu tegemist teie krediitkaardilt broneerida (eelautoriseerida) või maha võtta (mõnikord ilma võimaluseta seda raha tagasi saada) teatav summa. Palun kontrollige enne broneeringu tegemist selliste tingimuste leidmiseks põhjalikult oma valitud toote või teenuse (broneeringu) üksikasju. Te ei saa Connected `i pidada vastutavaks teenusepakkuja mis tahes (lubatud, (väidetavalt) omavolilise või vale) raha mahavõtmise eest ning (tagasi) küsida mis tahes teenusepakkuja poolt krediitkaardilt õigustatud või lubatud raha mahavõtmist (sealhulgas ettemaksega hindu, kohale mitteilmumise eest võetud raha ning tühistamistasu).

Enamik pankasid ja krediitkaardifirmasid võtavad krediitkaardipettuse või ilma loata krediitkaardi kasutamise korral (kolmandate isikute poolt) riski enda kanda ning katavad kõik nõuded, mis on sellisest pettusest või väärkasutamisest tulenevad.

6. Ettemakse, tühistamine, kohale mitteilmumine ja reeglid

Kui te teete teenusepakkuja juures broneeringu, siis te aktsepteerite ja nõustute teenusepakkuja vastavate reeglitega, mis kehtivad tühistamise ja mitteilmumise korral. Lisaks nõustute te täiendavate teenusepakkuja (lepingu) tingimustega (sealhulgas meie platvormil teenusepakkuja poolt määratud reeglite ja teenusepakkuja reeglitega), mis võivad kehtida teie külastusele ja teenusepakkuja poolt pakutavatele teenustele või toodetele. Iga teenusepakkuja üldised mitteilmumisel ja tühistamisel kehtivad reeglid on saadaval meie platvormil teenusepakkuja kodulehel. Palun pange tähele, et osade hindade ja eripakkumiste puhul ei ole broneeringut võimalik tühistada või muuta.

Broneeringu vaatamiseks, muutmiseks või tühistamiseks vaadake broneeringut kinnitavat e-kirja ning järgige seal olevaid juhiseid. Pange palun tähele, et tühistamise eest võidakse nõuda teatavat tasu vastavalt teenusepakkuja reeglitele, mis kehtivad (ette)maksu, tühistamise ja mitteilmumise korral või tagasimakse õiguse kohta (ette)makstud summadele. Soovitame teile enne broneeringu tegemist teenusepakkuja tühistamisreegleid põhjalikult lugeda ning meeles pidada õigel ajal maksete tegemist, nagu vastava broneeringu juures märgitud on.

Kui teie saabumine on hiline või jääte hiljaks või saabute alles järgmisel päeval, võtke kindlasti (õigeaegselt/otsekohe) teenusepakkujaga ühendust, et nad teaksid, mil teid oodata ja vältida, et teie broneering tühistatakse või et teilt võetakse kohale mitteilmumise eest tasu.

7. (Edasine) kirjavahetus ja suhtlus

Broneeringu tegemisega nõustute te saama (i) e-kirja, mis võidakse teile saata vahetult enne teie saabumise kuupäeva ning mis sisaldab teavet teie sihtkoha kohta ning teie broneeringu ja sihtkohaga seotud infot.

Connected ütleb lahti mistahes vastutusest ja kohustustest seoses igasuguse suhtlusega, mis sellel platvormil või platvormi vahendusel teenusepakkujaga toimub. Te ei saa nõuda mistahes õigusi teenusepakkujale saadetud erisoovide või sellega suhtlemise põhjal ega üheski vormis kinnituse põhjal, et teenusepakkuja sai teie teadet või erisoovi kätte. Connected ei saa tagada, et teenusepakkuja saab kätte/loeb mis tahes erisoovi või suhtluse (õigeaegselt), seda arvesse võtab ja seda aktsepteerib.

Broneeringu õigeaegseks lõpetamiseks ja tagamiseks peate kasutama oma kehtivat e-posti aadressi. Me ei ole vastutavad valede või kirjavigadega e-posti aadresside ega ebatäpsete või valede (mobiil)telefoninumbrite või krediitkaardi numbrite eest (ning meil puudub igasugune kohustus nende õigsust kontrollida).

Kõik nõuded või kaebused Connected`i suhtes või seoses Teenusega tuleb esitada kohe või kõige hiljem 30 päeva jooksul pärast toote või teenuse kasutamiseks määratud aega (nt väljaregistreerimiskuupäeva). Kõik nõuded või kaebused, mis on esitatud pärast 30 päeva möödumist, võidakse tagasi lükata ja nende esitaja jääb ilma oma õigusest kõikvõimalikule kompensatsioonile (kahjude või kulude eest).

8. Teie esitatud arvustust võidakse (a) kasutada vastava teenusepakkuja infolehel meie platvormil, kuid vaid selleks, et informeerida (tulevasi) kliente teie arvamusest teenusepakkuja pakutavate teenuste ja kvaliteedi kohtaJätame endale õiguse arvustuse muutmiseks, tagasilükkamiseks või kõrvaldamiseks vastavalt oma äranägemise järgi. Arvustust tuleks näha küsitlusena ning see ei sisalda (täiendavaid ärilisi) pakkumisi, kutseid või ajendeid.

9. Vastutusest loobumine

Vastavalt meie tingimustes nimetatud piirangutele ja seaduses lubatud ulatusele oleme vastutavad vaid otsese kahju eest, mis on reaalselt toimunud ja välja makstud ning tekkinud seoses puudujääkidega meie teenuse pakkumisel.

Connected ei ole ühegi platvormil saadaval oleva toote või teenuse müüja.

10. Intellektuaalomandi õigused

Meie teenuste pakkumiseks vajalik tarkvara ning meie platvormil saadaval või selle poolt kasutatav tarkvara ning intellektuaalomandi õigused (k.a autoriõigus) meie platvormi sisu, seal leitava info ja materjalide üle kuuluvad ettevõttele Connectd OÜ ning selle levitajatele või varustajatele välja arvatud siis, kui see on teisiti kirjas.

Connected jääb ainsana kõikide õiguste, pealkirja, ning kõikide huvide (kõikide intellektuaalomandi õiguste) omanikuks, mis on seotud selle teenust pakkuva platvormiga.

11. Mitmesugust

Seaduses lubatud ulatuses hallatakse ja tõlgendatakse neid tingimusi ja meie teenuste lepingutingimusi vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Kõikide üldiste tingimuste ja meie pakutavate teenustega seotud vaidlusasjadega tegelevad vastavad kohtud Eesti Vabariigis.

Kui mõni käesolevatest tingimustest muutub kehtetuks, jõustamatuks või ei ole enam siduv, siis kehtivad teile siiski kõik teised sätted. Sellisel juhul jõustuvad sellised kehtetud sätted täies ulatuses vastavalt kehtivale seadusele ning te peate nõustuma vähemalt nendest kehtetutest, jõustamatutest või mittesiduvatest sätetest tulenevate sarnaste tagajärgedega, mis on kooskõlas vastavate tingimuste sisu ja eesmärgiga.

12. Ettevõttest Connected OÜ ja selle tugiettevõtetest

Ettevõte Connected OÜ, mis on Eesti Vabariigi seadustele alluv osaühing, osutab internetis teenuste broneerimise teenust. Kontori aadress on Lõime 19-422, Tallinn. Ettevõte on registreeritud Eesti Vabariigis ning registrinumber on 11356823. Meie käibemaksu registreerimise number on EE101127332.

Scroll to Top